Kosmetika

PLEŤOVÁ KOSMETIKA

Pro své klienty – stávající i ty nové, chci vždy to nejlepší, proto jsem rozšířila nabídku o terapie pečující o pokožku s orientálními produkty Bio Relax od firmy YASMINKA, které jsou vyráběny s důrazem na zachování tradičních postupů a surovin Orientu. Jedná se o přírodní kosmetiku ze severní Afriky – Tunisu a Maroka. Tato kosmetika (oleje, jíly, ghassoul, peelingy, cukrové scruby, soli, květinové vody, parfémy a jiné) je vyrobena díky tisíce let starým orientálním receptům v nejlepších laboratořích na přírodní kosmetiku v severní Africe a je výjimečná svojí nevídanou čistotou a kvalitou. Kosmetika Bio Relax vyživuje pokožku, dodává jí potřebné vitamíny a minerály.

Další možností ošetření pleti jsou produkty Nobilis Tilia. Nobilis Tilia je ryze českou společností, která už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou – aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. V nejvyšší možné míře jsou využívány poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO kosmetika (CPK BIO). Společnost ctí ruční práci. Nobilis Tilia se zavázala nikdy nesnižovat kvalitu kvůli ceně.

 

Jak probíhá základní ošetření pleti?

  • Odlíčením se zbaví pokožka povrchových nečistot
    Povrchové čištění z pleti odstraní make-up, kožní maz a pot.
  • Peelingem se pleť zbaví odumřelých buněk, pleť zjemní a dobře prokrví a zároveň provádí mikromasáž, díky které je pokožka lépe prokrvená a stimulovaná k vyšší produkci kolagenu a elastinu, je připravena na lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků.
  • Úprava obočí – dle potřeby
  • Masáž obličeje, krku a dekoltu. Jemným masírováním se pokožka dobře prokrví, uvolní napjaté svaly a zároveň se tím urychlí vstřebávání vyživujících složek masážního oleje. Pravidelnou kosmetickou masáží se navíc redukují vrásky.
  • Pleť se následně hydratujeme a zpevní pomocí pleťové masky. Vhodně vybraná pleťová maska stáhneme otevřené póry a tím zrychlí vstřebávání účinných látek a následnou regeneraci pokožky. Liftingová maska navíc obnovuje ztracenou elasticitu kožní tkáně, pleť napíná a vyhlazuje tím vrásky.
  • Závěrečné ošetření pleti krémem, olejem, či sérem dle typu pleti.